پارک غیر مجاز ممنوع
تعداد بازدید: ۴۷۳

دبیرخانه فرهنگ شهروندی در راستای مأموریتهای خود طرحهای #پارک_غیرمجاز را اکران کرد. به گزارش اداره روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی مجید ظریف مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی از اکران طرحهای گرافیکی جدید خبر داد و گفت: یکی از معضلات مهمی که شهروندان این روزها در شهر با آن مواجه هستند و در مسیر عبور و مرور ماشین ها ایجاد ترافیک می کنند، پارک های غیر مجاز می باشد، همچون پارک دوبل، پارک در ایستگاه اتوبوس، پارک در ابتدای تقاطع ها، پارک در محل های ممنوع که با تابلو مشخص شده است.

پارک غیر مجاز ممنوع

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پارک غیر مجاز ممنوع !

دبیرخانه فرهنگ شهروندی در راستای مأموریتهای خود طرحهای #پارک_غیرمجاز را اکران کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی مجید ظریف مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی از اکران طرحهای گرافیکی جدید خبر داد و گفت: یکی از معضلات مهمی که شهروندان این روزها در شهر با آن مواجه هستند و در مسیر عبور و مرور ماشین ها ایجاد ترافیک می کنند، پارک های غیر مجاز می باشد، همچون پارک دوبل، پارک در ایستگاه اتوبوس، پارک در ابتدای تقاطع ها، پارک در محل های ممنوع که با تابلو مشخص شده است.

ظریف افزود: به دلیل عرض کم معابر محلی عمدتاً وسایل نقلیه هایی که در طول معابر پارک می شوند، مشکلات عدیده ای را در عبور و مرور محلهای ایجاد می کنند و نظم محلی را مختل می سازند.

مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی با اشاره بر برنامه های دبیرخانه فرهنگ شهروندی گفت: یکی از موثرترین راه ها جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک و پارک خودروها در مکان های فوق، آگاه سازی و فرهنگ سازی این موضوع می باشد.

وی اظهار داشت: چه بسیار رانندگانی که بی‌توجه به شرایط پارک، اقدام به توقف کامل در منطقه‌ «پارک‌ممنوع» می‌کنند و برای خود و دیگران دردسر درست می‌کنند.

مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی با تأکید بر برنامه های دبیرخانه فرهنگ شهروندی در موضوع پارک ممنوع گفت: 4 طرح برای اکران در سطح شهر جهت آگاه و حساس سازی شهروندان اکران شده است و همچنین با تولید نمایش خیابانی با همین موضوع به شهروندانی که در محل های غیر مجاز پارک کرده اند حساسیت موضوع یادآوری می شود.

ظریف به تعداد سازه های اکران شده در شهر اشاره کرد و افزود: اکران های شهری در سازه های محدب به تعداد  84 عدد ، سازه 2در2 مربعی 40عدد ،رولاپ 3در3.7 به تعداد 15 عدد ، ساختمانهای اداری به تعداد 33 عدد استند و قاب و فنری، بیلبورد  و عرشه های پل  به تعداد 35 و بک لایت به تعداد 10عدد در کل سطح شهر و  مجموعاً حدود  2178 متر مربع اکران شهری داشته ایم.

 

 علاقه مندان می توانند برای ارتباط با دبیرخانه فرهنگ شهروندی با

سایت دبیرخانه فرهنگ شهروندی  www.booomrang.com و یا کانال تلگرامی دبیرخانه فرهنگ شهروندی shahrvandi@ وصفحه اینستاگرام دبیرخانه فرهنگ شهروندی farhang.shahrvandi ارتباط برقرار کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    • تاریخ ایجاد : ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
نظرات

مطالب مشابه

طراحی پورتال،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک
کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به دبیرخانه فرهنگ شهروندی می باشد ©